Në radhë


Shqipëria në ujë, Ahmetaj dhe Balluku darkë luksi në Dubai

262 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Skandalet e ministrave të Edi Ramës nuk kanë të sosur. Në një kohë kur i gjithë vendi është nën pushtetin e përmbytjeve dhe në një krizë të madhe ekonomike, Arben Ahmetaj dhe Belinda Balluku gjejnë kohë të harbojnë lokaleve të botës me lekët e taksapaguesve shqiptarë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë