Në radhë


Shqiptarët dy ditë të bllokuar në kufi, ish-deputetja: Propaganda e para

65 Shikime
syrinet
1
Postuar me 31 Mar 2020 / Në kategorinë News & Politics

Qytetarë të shumtë shqiptarë kanë mbetur midis doganës greke dhe asaj shqiptare, pasi pala jonë nuk pranon që të futen në territorin tonë për shkak të mbylljes së kufijve.
Në pamjet e publikuara nga ish-deputetja demokrate Dhurata çupi, shtetasit shqiptarë ankohen se kanë edhe dy ditë që kanë mbetur të bllokuar në kufi.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë