Në radhë


Shqiptari u qëllua me plumb në kokë, shkatërrohet rrjeti i prostitucionit

119 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

E gjitha filloi në dhjetor të vitit të kaluar. Një burrë me origjinë shqiptare, ndërsa ndodhej në bordin e makinës së tij afër një bari në zonën industriale të Frosinone, u godit nga një plumb në kokë dhe u godit me thikë nga një prej bashkatdhetarëve të tij, gjë që gati i shkaktoi vdekjen.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë