Në radhë


Shqiptarit i zbulojnë rastësisht laboratorin e drogës, i kapin dhe 18 kg heroinë

167 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Shqiptarit i zbulojnë rastësisht laboratorin e drogës, i kapin dhe 18 kg heroinë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë