Shtijat Gjigante

197 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Jun 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një studente e cila mban një rekord për krijimin e punimeve më të mëdha në thurje me shtija në botë është e dëshpëruar sepse i duhet të shesë shtijat e saj sepse me ato lekë do t’i duhet të paguajë universitetin.

Elizabeth Bond e bëri këtë gjë për herë të parë në një konkurs në kolegjin ku studionte por nuk e la vetëm me kaq pasi mori edhe një palë shtija më të mëdha dhe me to theu një rekord botëror Guiness.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas