Shtyhet orari i votimit në Kurbin, Mat, Lushnje dhe Gramsh

122 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Apr 2022 / Në kategorinë News & Politics

Shtyhet orari i votimit në Kurbin, Mat, Lushnje dhe Gramsh

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas