Në radhë


Si në film, publikohen pamjet e shkëmbimit të burgosurve mes SHBA-së dhe Rusisë

127 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Apr 2022 / Në kategorinë Entertainment

Dje ministria e jashtme ruse njoftoi se ish-marinsi Trevor Reed është shkëmbyer me pilotin rus Konstantin Yaroshenko.
“Shtetasi amerikan Trevor Reed (ish-marinsi amerikan, ed) u shkëmbye sot me shtetasin rus Konstantin Yaroshenko”, raportoi Tass.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë