Në radhë


Si sillet policia me pleqtë në Turqi dhe si sillet Rama në Shqipëri

157 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Mar 2020 / Në kategorinë News & Politics

COVID 19

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë