Si u aksidentua për vdekje 64-vjeçari në Fier

49 Shikime
syrinet
1
Postuar me 05 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor, 64 vjeçar.
Ky i fundit ka qenë duke ecur në anë të rrugës, ndërsa përplasja rezultoi fatale për jetën e tij.
Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zhupan, ndërsa blutë njoftojnë se kanë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier drejtuesi i mjetit, një 25-vjeçar me iniciale K. F. dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas