‘Siguria e pushuesve dhe respektimi i masave anticovid’

30 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ ‘Siguria e pushuesve dhe respektimi i masave anticovid’/ Drejtori i Përgjithshëm i Policisë inspekton Vlorën

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas