Në radhë


Sjellja skandaloze e Edi Rames dhe reagimi i Ramush Haradinajt

247 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Feb 2019 / Në kategorinë News & Politics

Sjellja skandaloze e Edi Rames dhe reagimi i Ramush Haradinajt

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë