Në radhë


‘Skënderbeu’ poshtëron ‘Mamicën’, ja si e degjeneroi Rama sot publikisht Spiropalin

57 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Nov 2019 / Në kategorinë News & Politics

‘Mamica’ apo Elisa Spiropali, Ministrja e Shteteit e cila u ngrit në detyrë pasi glorifikoi shefin e saj Ramën duke e quajtur ‘Skënderbeu i shqiptarëve’ ka pësuar një degjenerim të plotë sot nga ky i fundit.
Ndërsa ky i fundit po fliste për stadiumin si një vepër e paparë nën shembullin e tij dhe kështu duhej bërë edhe Kampusi Universitar, ‘Mamica’ e cila ndodhej në krah të Veliajt, Ervin Bushatit dhe Sandër Lleshit, nuk ka duruar të mbarojë fjalën shefi, ka hapur krahët dhe ka nisur të duartrokasë mesa fuqi kishte.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë