Në radhë


Skandal në Tiranë, dhjetra njerëz në taraca dhe në rrugë kërcejnë në sy të policisë

100 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Apr 2020 / Në kategorinë News & Politics

Kur kryeministri ka vendosur shtetrrethimin 46 orësh që përfshin fundjavën, një skandal është prodhuar këtë mbrëmje ku protagonistë ka qenë edhe policia. Një koncert i improvizuar në zonën e Astirit është kthyer në tubim duke bërë që qytetarët të kapnin taracat e pallateve.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë