Në radhë


Skandali me “humorin” kosovar, nxënësit detyrohen të thonë fjalë me shkronjat K dhe P

296 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 13 Dec 2019 / Në kategorinë News & Politics

Një skeç i ri është publikuar në kanalin Youtube, përkatësisht te kanali “Dreni Official”.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë