Skandali me Ramen, momentet injoron Kadri Veselin dhe politikanet e tjere te Kosoves

316 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Feb 2019 / Në kategorinë News & Politics

Skandali me Ramen, momentet injoron Kadri Veselin dhe politikanet e tjere te Kosoves

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas