Skandali, policia e Lleshit merr zvarrë në Bulevard protestuesit paqësorë në mbrojtje të lumenjve

278 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Jun 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një tjetër akt i turpshëm ka ndodhur sot nga Policia e Sandër Lleshaj e cila ka marrë zvarrë protestuesit të cilët kishin dalë në Bulevardin Dëshmorët e Kombit për të protestuar në Ditën ndërkombëtare për Fatkeqësitë Natyrore në mbrojtje të lumenjve dhe kundër politikave të qeverisë Rama që I fut lumenjtë në tubacione.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas