Në radhë


Skandali, qindra të rinj në koncertin e Noyzit thyejnë masat e pandemisë në Gjirin e Lalzit

253 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ndërkohë që qeveria trumpeton me të madhe distancimin social dhe mbajtjen e maskave, koncertet në plazhet e Shqipërisë jo vetëm po thyejnë çdo rregull të vendosur por po kthehen në një alarm të madh për përhapjen e pandemisë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë