Në radhë


Skena mes Messit dhe Laportas para aktit të lamtumirës flet qartë për marrëdhënien e tyre

163 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Aug 2021 / Në kategorinë Sports

Konferenca për shtyp e ditës së djeshme e Leo Messit është akoma dhe sot në agjendën e shumë mediave botërore. Ditën e djeshme ylli argjentinas mes emocionesh zyrtarizoi largimin etij nga Barça që sipas Presidentit të klubit arsyeja e largimit të Messit ishte paga e tij.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë