Spanjë: Situatë kaotike për shkak të miut në Parlamentin Andaluzian

21 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Jul 2021 / Në kategorinë Entertainment

Një vizitor i paftuar në parlamentin e qeverisë rajonale Andaluziane në Sevilje shkaktoi një shqetësim . Një mi u shfaq papritur në parlament të mërkurën, duke befasuar ligjvënësit ndërsa u përgatitën të votonin për një çështje madhore, sipas Express.co.uk . Në veçanti, ky takim u mbajt për të vendosur nëse Susanna Diaz , ish-presidentja rajonale e Andaluzisë, do të emërohej në pozicionin e senators. Brejtësi hyri në dhomë si një zotëri dhe shumë prej deputetëve humbën ngjyrën e fytrës para tij.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas