Në radhë


Spider Woman

378 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Luo Dengping është emri i një gruaje shumë të veçantë dhe thuajse me aftësi të mbinatyrshme. Ajo ndryshe njihet edhe si: ‘Spider Woman’ (Gruaja Merimangë).

Ka marrë këtë emër plotësisht të merituar falë ngjitjeve të vazhdueshme të saj në malin e tmerrshëm të provincës Guizhou pa kurrë farë mbrojtjeje apo litari.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë