Spiropalizohet Gjiknuri: Vlora ka dy Burra, Ismail Qemalin dhe Edi Ramën!

227 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Pas Elisa Spiropalit që krahason Edi Ramën me Heroin Kombëtar, Gjergj Kastrioti Skënderbeu, tani vjen ish-ministri Damian Gjiknuri, një nga miqtë më besnikë të Edi Ramës, që e krahason kryeministrin me figura historike kombëtare.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas