Në radhë


Stjuardesa godet pasagjerin e padisiplinuar me ibrik kafeje

96 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Feb 2022 / Në kategorinë Entertainment

Një fluturim i American Airlines u devijua në Aeroportin Ndërkombëtar të Kansas City në Misuri të dielën pasdite për shkak të "një pasagjeri të padisiplinuar", tha linja ajrore në një deklaratë.
"Fluturimi i American Airlines 1775 me shërbim nga Los Angeles (LAX) në Uashington, DC (DCA) u devijua në Kansas City (MCI) për shkak të një pasagjeri të padisiplinuar ," thuhet në deklaratën e dhënë për CNN. “Fluturimi u ul në mënyrë të sigurt në MCI në orën 2:28 pasdite me kohën lokale, dhe zbatimit të ligjit iu kërkua të takohen me fluturimin pas mbërritjes”, shtoi ai. "Ne u jemi mirënjohës anëtarëve tanë të ekuipazhit, të cilët janë të përkushtuar vazhdimisht ndaj sigurisë dhe kujdesit të klientëve tanë dhe që i trajtuan rrethanat me aftësinë dhe profesionalizmin maksimal."

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë