Strazimiri: “Punembaruari” nuk e le dot me barre Tiranen, si Griselden.

221 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri të mërkurën ka shpërndarë një video të vitit 2009, duke publikuar një pjesë nga debati që pati me Erion Velinë.
Përmes një shënimi të shkurtër në Facebook, Strazimiri shkruan se kjo video daton tre vjet para se "Punëmbaruari" i Tiranës të bënte me barrë Griseldën dhe 5 vjet para se të bënte dasmën në kala me kursimet e pensionit të Shqipes, mamit me karrierë nga komisare e "Shkollës së Rezervave" në pastruese.
Shënimi i plotë i Strazimirit:

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas