Në radhë

Shtepi Beri ne Kukes
syrinet
107 Shikime

Strazimiri: ‘Rilindja’ bëri 8 vjet të kundërtën e atyre që premtuan

179 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputeti, Gent Strazimiri, duke postuar edhe njëherë pamjet e naftëtarëve grevistë të Ballshit dhe gënjeshtrave të vazhdueshme të Ramës ndaj tyre, shkruan se rrugaçërisht Rilindja bëri në 8 vjet ekzaktësisht të kundërtën e saj që premtuan.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Shtepi Beri ne Kukes
syrinet
107 Shikime