Studentët iranianë refuzojnë të shkelin flamurin amerikan dhe izraelit 1

253 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Jan 2020 / Në kategorinë News & Politics

Teheran

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas