Në radhë

Arbnora Ademaj flet shqip në serial
SYRI Kosova
64 Shikime

Studentet vendosin te hapin dyert e Juridikut, njera prej tyre flet per presione dhe shantazhe

291 Shikime
WebTV SYRI.net
0
Postuar me 11 Feb 2019 / Në kategorinë News & Politics

“Studentet vendosin te hapin dyert e Juridikut, njera prej tyre flet per presione dhe shantazhe”

Protesta, flet studentja e Juridikut: Do te rikthehemi, u mor ky vendim per shkak te provimeve

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Arbnora Ademaj flet shqip në serial
SYRI Kosova
64 Shikime