Stuhia ne Turqi

147 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Nov 2021 / Në kategorinë People & Blogs

Duke filluar nga mëngjesi në Stamboll dhe duke rritur ndikimin e tij drejt mesditës, stuhia po shkatërron gjithçka që i del përpara.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas