Sulmi natën në Teatër, policia: T’ q…median tate. Na lanë pa gjumë këta motër q....

340 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 May 2020 / Në kategorinë News & Politics

Janë zbardhur të tjera detaje nga dhuna e policisë mëngjesin e së dielës ndaj Teatrit Kombëtar, artistëve dhe gazetarëve të cilët janë marrë zvarrë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas