Në radhë


Të frikshme veprimet e tyre/ Ushtarët tregojnë forcën fizike para Kim Jong Un

135 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Oct 2021 / Në kategorinë News & Politics

Ushtarët e Koresë së Veriut demonstruan forcën e tyre fizike dhe aftësitë për thyer objekte me duar dhe të zhveshur para udhëheqësit të tyre Kim Jong Un.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë