Në radhë


Të gjithë kthehen nga bregdeti, trafik drejt Tiranës dhe Kosovës

177 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Jun 2021 / Në kategorinë News & Politics

Të gjithë kthehen nga bregdeti, trafik drejt Tiranës dhe Kosovës

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë