Në radhë


Të rinj të çmendur, krijojnë makinën që zhvendoset si tank

308 Shikime
syrinet
1
Postuar me 01 Oct 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një grup rusësh kanë ndërmarrë projektin e çmendur të krijimit të një BTTY Continental GT që udhëton në shiritat e tankeve.

E meritojnë një çmim pasi të paktën në video duket se kjo makinë funksionon më së miri.

Ekipi e quan atë ‘Ultratank’, dhe është një emër i përsosur për këtë bishë luksoze.

Çështja kryesore është se nuk ka tension të mjaftueshëm në shkelje, dhe kjo vështirëson edhe manovrat sidomos në momentin kur merret një kthesë e fortë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë