Në radhë


Të shumtë në numër, ‘Jelekët” e ‘Unazës së Re’ marshojnë në këmbë drejt zyrës së Ramës

399 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Jun 2019 / Në kategorinë News & Politics

Banorët e “Unazës së Re” kanë filluar marshimin e tyre në këmbë drejt kryeministrisë.
Siç shikohet edhe nga pamjet filmike ata janë të shumtë në numër dhe spikasin me jelekët e tyre që i kanë identifikuar që në fillimet e protestës së tyre

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë