Në radhë


Tërhiqet kamioni që shkaktoi aksidentin

429 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 07 Mar 2019 / Në kategorinë News & Politics

Një person ka humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar gjatë një aksidenti të rëndë komunikacioni në Gjilan, kur një kamioni i kanë dështuar frenat, duke shkaktuar dëme të mëdha materiale edhe në pronë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë