Në radhë


Tërmeti i fortë godet Kubën dhe Xhamajkën

218 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Jan 2020 / Në kategorinë News & Politics

Paralajmërim për cunami

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë