Në radhë

krete
syrinet
30 Shikime

Tërmeti në Kretë/ Në panik dhe me lot në sy banorët largohen nga shtëpitë e tyre

156 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Sep 2021 / Në kategorinë People & Blogs

Autoritetet lokale raportojnë për të paktën një viktimë nga tërmeti që goditi Kretën mëngjesin e sotëm.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

krete
syrinet
30 Shikime