Në radhë


Tabaku: Një kryemashtrues si Veliaj që vetëm gënjen a duhet të gjobitet për gënjeshtrat që prodhon

207 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Premtoi parqe, premtoi gjelbërim, por e ktheu Tiranë në një kantier ndërtimi, ku shikon vetëm beton dhe pallate.
Ky është Erion Veliaj kryebashkiaku që del dhe çirret se i ra bretku në punë, ndërkohë që e vetmja punë që bën për Tiranën është dhënia e lejeve të betonit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë