Në radhë

momenti.mp4
syrinet
95 Shikime

Tajvan- Publikohet momenti tragjik i përplasjes së trenit me kamionin

211 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Apr 2021 / Në kategorinë Entertainment

Momentet tronditëse që i paraprinë aksidentit më të rëndë hekurudhor në dekada në Tajvan janë regjistruar në një video që është publikuar.

Në videon e publikuar nga mediat ndërkombëtare dhe të marrë nga kamera e trenit, ne shohim momentin e përplasjes Taroko Express me kamionin që ishte në shina.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

momenti.mp4
syrinet
95 Shikime