Taksia del nga rruga në Tiranë, përplaset me trafikandarësen

13 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Feb 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një automjet taksi ka humbur drejtimin dhe është përplasur me bordurën.
Deri më tani nuk raportohen për persona të lënduar.
Ngjarja ka ndodhur në zonën e Laprakës, në hyrje të Tiranës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas