Në radhë


Tao nxirre buburrecin në përballje/ Blushi: Na fakto se cilin kriminel ka takuar Presidenti

24 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi, i ka kërkuar edhe njëherë kryeministrit Rama të vijë në përballje me Metën dhe të tregojë me kë është takuar ky i fundit skutave me OFL-në.
Blushi i drejtohet edhe Taulant Ballës që ta ndihmojë Ramën të vijë në përballje me Metën.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë