Në radhë


Teknologjia e narkoshtetit vjedhje dhe vetem vjedhje!

116 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Aug 2019 / Në kategorinë News & Politics

si gjobiten bizneset nga shteti jone dhe sistemet e tyre miliona euro qe nuk funksionojne.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë