Telefonuesi anonim: Për 'mjekim të detyruar', pse s’e fut Ulsi Manja dhe Edvinin

125 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Dec 2021 / Në kategorinë News & Politics

Telefonuesi anonim: Për 'mjekim të detyruar', pse s’e fut Ulsi Manja dhe Edvinin në burgun e Shën Kollit?!

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas