Në radhë


Teliti: Premtimi për kasat, Rama gënjeshtar kronik, shkatërroi totalisht biznesin e vogël

37 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Shefi i kabinetit të kreut të PD-së, Basha, Dorjan Teliti i është kthyer edhe njëherë mashtrimit të Ramës për kasat fiskale dhe faktit që nuk do ketë më inspektorë si taksidarë.
Teliti ka postuar edhe një video se çfarë premtonte Rama në vitin 2015 për kasat.
‘Iku kasa bashkë me inspektorët!
Po për çfarë do i duhen tani kasat e tenderuara?
Thjesht për të mbush xhepat me vjedhjen e radhës! Sa për biznesin e vogël, atë e ka shkatërruar totalisht!
KUJDES! Kjo është fytyra e gënjeshtarit kronik!
Ky është ai që për 7 vjet ka shkelur mbi mundin dhe djersën e shqiptarëve të ndershëm që punojnë çdo ditë.
Koha ta largojmë të keqen po afron!’

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë