Në radhë


Teliti publikon videon: Të falimentuar, kjo është e vërteta e fermerit shqiptar

96 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Eksperti i Ekonomisë pranë Partisë Demokratike, Dorjan Teliti, ka publikuar edhe njëherë videon e mashtrimeve që Rama u bën fermerëve të cilët përballen çdo ditë me falimentimin,

‘Ky është fakti që nuk e mbulojnë dot montazhet dhe regjia qëndrore e propagandës së Ramës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë