Në radhë


Tensioni i dogji televizorin. Tërbohet qytetari: E qëllon me sëpatë para bashkisë

97 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Gramsh. Një qytetar ka marrë televizorin e shtëpisë dhe e ka bërë copë-copë para bashkisë së qytetit, pasi iu dogj si pasojë e tensionit të lartë të energjisë elektrike.
Qytetari i revoltuar ka marrë një sëpatë dhe ka dalë në sheshin para bashkisë së këtij qyteti dhe ka thyer televizorin duke e goditur me forcë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë