Në radhë


Thyen kufizimet e vendosura nga qeveria, gjobiten një call center dhe lokal

240 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Mar 2020 / Në kategorinë News & Politics

Policia e Durrësit ka gjobitur ditën e sotme një call centër dhe një lokal, për shkelje të “Moslejimit të grumbullimeve në ambientet e hapura dhe të mbyllura", si dhe aktit normativ Nr. 3, datë 15.03.2020

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë