Në radhë

Ukrainasit kendojne
syrinet
28 Shikime

Tifozët e Argjentinës dhe Italisë bëhen bashkë dhe këndojnë për Maradonën

91 Shikime
syrinet
1
Postuar me 01 Jun 2022 / Në kategorinë Sports

Maradona

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Ukrainasit kendojne
syrinet
28 Shikime