Në radhë


Tifozja i kërkon Ronaldinhos t'i nënshkruajë autografin në bustin e saj

174 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Jul 2021 / Në kategorinë Sports

Në kohën e tij të lulëizmit Ronaldinho do të nënshkruante autografe të panumërta për tifozët. Por që dhe nga momemti kur ai ka varur këpucët në gozhdë, magjistari brazilian i futbollit vazdhon të njihet dhe i kërkohet të nënshkruajë autografe për tifozët në të gjitëh botë,
Por disa nga adhuruesit e tij e vënë në vështirësi duke i kërkuar të nënshkruajë në vende intime në trupat e tyr, si kjo adhuruese femër.
Braziliani 41 vjeccar u shfaq i qetë dhe i qeshur kur një vajze i paraqti bustin e saj për Roni të firmoste.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë