Në radhë


Tirana refuzon modelin e Veliaj dhe Rames/ Vokshi: Kryeqyteti paguan ujin më të shtrenjtë

122 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputetja demokrate, Albana Vokshi, ka denoncuar mungesën prej 3 ditësh të ujit në Tiranë si edhe ka përshëndetur protestën qytetare para Ujësjellësit, si një model kundër sjelljes së Veliaj dhe Ramës të cilët premtuan ujë 24 orë, ndërkohë që Tirana vuan për ujë të pijshëm.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë