Në radhë


Tollovi dhe pritje për lajmërimin e përfituesve të skemave sociale

47 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 30 Aug 2021 / Në kategorinë News & Politics

Tollovi dhe pritje për lajmërimin e përfituesve të skemave sociale, Ministria e Financave del me njoftim

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë