Në radhë


Topi ka ngrirë nga akulli, qeni bën të pamundurën për ta marrë

334 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti i adhurueshëm që një qen i racës, Terrier është bezdisur jo pak kur topi i tij nuk shqitet nga toka pasi ka ngrirë në të prej të ftohtit.

Pamjet në video tregojnë qenin i cili përpiqet vazhdimisht të shkëputë topin prej tokës dhe e bën këtë për më shumë se 50 herë në Saskatoon, Kanada.

Pronarja, Kimberly Brown filmoi përpjekjen e zhurmshme të qenit të saj për të përfituar këtë lodër të preferuar pasi reshjet e borës kishin pushtuar vendin.

"Ai është një fans i madh i topave të tenisit, gjithmonë ka qenë", tha pronarja Kimberly për The Dodo.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë